Кредит

Умови, яким повинен відповідати позичальник для укладення договору фінансового кредиту:

- мати цивільну дієздатність та правоздатність;

- бути громадянином України;

- мати вік від 18 років;

- діяти від власного імені, у власному інтересі, не отримувати позику в якості представника третьої особи і не діяти на користь третьої особи.

Як отримати кредит у Ломбарді “Європейський”?

Клієнт звертається до відділення ломбарду маючи при собі необхідні документи (паспорт, або інший документ, що посвідчує особу, ідентифікаційний код) та заставне майно. Після ідентифікації клієнта та оцінки заставного майна, касир-експерт  повідомляє про умови кредитування, погоджує з клієнтом суму кредитних коштів, строк, на які вони видаються. Узгодивши з клієнтом всі умови, укладається договір фінансового кредиту та договір закладу, який скріплюється підписом клієнта та печаткою ломбарду. Вам не потрібно чекати погодження від нашого керівництва на видачу чи відмову від видачі кредиту, оформлення всіх необхідних документів триває не більше 10 хвилин, після чого ви відразу зможете отримати кошти готівкою.

Яку суму кредиту можна отримати і скільки відсотків потрібно сплатити?

Ми надаємо кредити на будь-яку суму, залежно від вартості заставного майна, яке Ви пропонуєте. При чому, чим більша сума кредиту, тим меншу відсоткову ставку за користування кредитними коштами Ви сплачуєте. У нас відсутні додаткові комісії чи приховані платежі за супутні послуги, а нарахування процентів  здійснюється за фактичну кількість календарних днів користування позикою. Окрім того, Ви маєте право достроково повернути позику, тим самим зменшивши суму відсотків, які потрібно сплатити за користування кредитом.

Які терміни кредитування?

Клієнт має можливість самостійно обрати зручний для нього строк кредитування на термін від 1 до 30 днів, проте при своєчасній сплаті нарахованих відсотків, термін дії кредитного договору за згодою обох сторін може бути продовжений на такий самий або ж інший строк.