Під заставу виробів із дорогоцінних металів

Кредит під заставу золота – один із найпопулярніших видів кредитування серед клієнтів ломбардів. Якщо Вам терміново потрібна готівка, кредит під заставу золота – самий вірний спосіб швидко отримати гроші. Адже, золоті вироби (ювелірні прикраси) є практично у кожного, у зв’язку із постійним ростом ціни на золото, такі предмети застави є завжди актуальним, вони не знеціюються у зв’язку із довгим терміном їх використання, або втратою товарного вигляду. Окрім того, при оцінці виробів із золота відсутній суб’єктивний фактор касира-експерта, який, наприклад, за своїми внутрішніми переконаннями може оцінити один і той самий телефон з різницею у пару сотень гривень.  Ціна на золоті вироби залежить лише від їх проби, тому ви зможете отримати необхідну вам суму за виріб невеликої ваги.

Сума кредиту під заставу виробів із золота залежить від встановленої оціночної вартості, де враховується:

- чиста вага виробу;

- проба золота.

При заставі ювелірних виробів із золота,  вага та вартість каменів, будь-яких вставок з інших металів або матеріалів, бруду, пайки оловом, фарби не враховується.

Визначення чистої ваги виробу здійснюється наступним чином:

  • виріб зважується на електронних вагах з точністю до 0.01 г;
  • за допомогою вимірювального інструмента визначається розмір вставки;
  • від встановленого загальної ваги віднімається вага вставки.

Проба золота визначається за допомогою відповідних кислотних реактивів, а також пробірних клейм на виробах.

В якості предмета застави можуть виступати:

- будь-які ювелірні вироби з дорогоцінних металів із вставками та без вставок не залежно від проби;

- монети з дорогоцінних металів та таких, що містять у собі дорогоцінні метали: старі (дореволюційні та радянські), ювілейні, пам’ятні та іноземні монети;

- корпуси годинників з дорогоцінних металів вітчизняного та іноземного виробництва;

- елементи знімних протезів, зубні протези із золота, що були у використанні, а також зубні диски;

- стандартні і мірні зливки, які належать до банківських металів.

 Якщо Вам потрібні гроші, але Ви не впевнені до якого металу належить наявний у Вас виріб, завітайте до найближчого відділення Ломбарду “Європейський”, і наші касири абсолютно безкоштовно проведуть експертизу вашого виробу, визначать його оціночну вартість та нададуть кваліфіковану консультацію з приводу умов кредитування, які будуть найбільш актуальні саме для Вас.